Site Overlay

Fotowoltaika

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Oprócz tego przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich instalacji PV. Korzystamy wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynku części od światowych producentów.

Oferujemy:

  • Profesjonalne porady w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu,
  • Efektywną eksploatację paneli fotowoltaicznych,
  • Współpracę z doświadczonym partnerem, wykonującym stałe zlecenia dla klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorstw,
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • Bezpłatny audyt,
  • Pomoc w uzyskaniu finansowania

W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci dobrać panele fotowoltaiczne przystosowane do rodzaju budowli, która będzie zasilana energią odnawialną. Od zapotrzebowania na energię zależy sprawność i moc wymaganych paneli fotowoltaicznych. Sprawność instalacji PV określa, ile światła słonecznego zostanie przekształcone w energię elektryczną; moc z kolei dotyczy ilości energii uzyskanej przez panele fotowoltaiczne. Pomożemy Ci dobrać panele fotowoltaiczne optymalne dla Twojego domu jednorodzinnego, zakładu przemysłowego czy innych przybytków.

Panele fotowoltaiczne z ochronną warstwą EVA

Jesteśmy firmą fotowoltaiczną, która oferuje panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, wykonane z wytrzymałych komponentów. Nasze panele fotowoltaiczne posiadają niezbędną warstwę EVA. Jest to cienka, przezroczysta warstwa izolacyjna pokrywająca instalacje PV; jej zadaniem jest skuteczne odłączenie od siebie ogniw instalacji, co gwarantuje wydajną pracę paneli fotowoltaicznych. Warstwa EVA dodatkowo zabezpiecza panele przed działaniem czynników atmosferycznych i tym samym zwiększa żywotność instalacji.

Warstwa EVA pokrywająca nasze panele fotowoltaiczne jest niewidoczna dla oka oraz ściśle przylegająca do modułów. W naszej firmie szczelnie montujemy warstwę EVA na powierzchni paneli fotowoltaicznych; jest to warstwa wysokiej jakości i dlatego odporna jest na korozję i rozszczelnienie. W przypadku degradacji warstwy EVA, objawiającej się zmianą barwy czy pojawieniem plam bądź pęcherzyków, przeprowadzamy sprawne prace serwisowe w ramach gwarancji lub po jej zakończeniu. Jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi klientami i pracujemy tak, by spełnić nawet największe wymagania.

Dzięki Państwa zaufaniu w 2020 roku na terenie całego kraju wykonaliśmy 532 instalacje o łącznej mocy około 2,2 MGW.

Zapraszamy do kontaktu: Artur Czarnecki

tel. (+ 48) 514 484 180

fotowoltaika2 advsr 887x1024