Site Overlay

Transport i spedycja

Specjalizujemy się we wszelkich usługach związanych z transportem i spedycją krajową oraz międzynarodową. Wszystkie zlecenia realizujemy bezpiecznie, odpowiedzialnie, na czas oraz z pomocą doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Oferujemy kompleksową obsługę przewozu ładunków, niezależnie od wagi i gabarytu. Organizujemy transport:

  • materiałów sypkich,
  • zbóż, pasz,
  • kruszyw,
  • węgla,
  • surowców płynnych,
  • ładunków paletowych.

Szczególnie ważną rolę w naszych usługach odgrywa sprzedaż i transport kruszywa budowlanego. Współpracujemy z kierowcami pojazdów ciężarowych o różnej ładowności i kubaturze, w tym również autocystern do przewozu płynów. Znajomość rynku oraz stała współpraca z wieloma przewoźnikami pozwala nam na oferowanie Państwu najkorzystniejszych stawek transportowych.

Oferta usług transportowych

Oprócz przewozu palet i produktów wielkogabarytowych zapewniamy klientom transport materiałów sypkich. Jest to szczególny rodzaj spedycji, ponieważ ten typ produktów wymaga specjalnego traktowania oraz odpowiednio zabezpieczonych przyczep. Takie towary jak piach czy zboże mogą być przewożone luzem lub w specjalnych, zawiązanych workach. Zamykane, szczelne naczepy chronią towary sypkie przed działaniem wiatru, deszczu, słońca i innych czynników pogodowych. Wspieramy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców w zakładach przemysłowych oraz na budowach. Dysponujemy wywrotkami, a w razie potrzeby możemy pomóc w organizacji dźwigów do przeładunku.

Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia, polisy OCS/OCP, certyfikaty w tym GMP+, ISO 9001:2015. Nasi pracownicy oraz współpracownicy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość obsługi.