Site Overlay

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych. Mamy ogromne doświadczenie, a w naszym zespole pracują wykwalifikowani pracownicy posiadający niezbędne kwalifikacje. Tworzymy energooszczędne systemy fotowoltaiczne. Specjalizujemy się zarówno w panelach gruntowych, jak i dachowych. Wspieramy klientów na każdym etapie inwestycji i pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań dla ich budynku. Wykonujemy inwestycje na domach jednorodzinnych, budynkach biurowych i innych instytucjach publicznych, jachtach, statkach i nie tylko! Profesjonalny montaż wydajnej, poprzedzonej prawidłowym doborem instalacji fotowoltaicznej pozwala obniżyć koszt energii elektrycznej w domu, firmie czy gospodarstwie rolniczym. Montaż instalacji fotowoltaicznej nie wymaga zmiany instalacji elektrycznej, ponieważ panele są przeważnie podłączane do skrzynki rozdzielczej, która już istnieje na działce. Dzięki temu instalacja może być położona w dowolnym momencie bez wcześniejszego planowania.

Jak przebiega montaż instalacji fotowoltaicznych?

Montaż instalacji fotowoltaicznych wykonywany przez naszą firmę zachodzi bardzo sprawnie. Istnieje kilka etapów montażu paneli fotowoltaicznych:

 • Ułożenie konstrukcji wsporczych pod panele;
 • Rozłożenie okablowania;
 • Ustawienie inwertera fotowoltaicznego;
 • Montaż paneli fotowoltaicznych;
 • Podłączenie całej instalacji do sieci.

Konstrukcje wsporcze umożliwiają ułożenie paneli fotowoltaicznych pod odpowiednim kątem zarówno na dachu, jak i na podłożu. Na dodatek konstrukcje te pozwalają je stabilnie umiejscowić. Prawidłowo montujemy inwerter fotowoltaiczny, zwany też falownikiem fotowoltaicznym. Jest to najważniejsza część całej instalacji, która przetwarza energię elektryczną – inwerter przekształca prąd stały w prąd zmienny, co umożliwia zasilanie całego budynku. Na koniec montujemy niezbędne panele fotowoltaiczne i całość podłączamy do sieci. Umiejętnie rozkładamy i podłączamy całe okablowanie instalacji tak, by nie pojawiły się żadne problemy podczas użytkowania paneli fotowoltaicznych.

Co oferujemy poza montażem instalacji fotowoltaicznych?

Nasze usługi nie ograniczają się do zadań związanych tylko z montażem paneli słonecznych. Oferujemy dodatkowo szereg innych usług, takich jak:

 • Audyt fotowoltaiczny i dobór instalacji;
 • Projekt instalacji fotowoltaicznej;
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę z różnych źródeł;
 • Dostarczenie niezbędnych elementów instalacji;
 • Wykonanie przyłącza do sieci;
 • Opieka serwisowa, gwarancyjna i pogwarancyjna.

Już teraz mogą Państwo zacząć korzystać z darmowej energii słonecznej. Jak? Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami! Cechuje nas indywidualne podejście do naszych klientów – możesz mieć pewność, że wspólnie wybierzemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim wymaganiom!