Site Overlay

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy Państwu montaż instalacji fotowoltaicznych. Mam ogromne doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników posiadających niezbędne kwalifikacje. Tworzymy energooszczędne systemy FV, a specjalizujemy się zarówno w panelach gruntowych, jak i dachowych. Wspieramy klientów na każdym etapie inwestycji i pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań do ich budynku. Wykonujemy inwestycje na domach jednorodzinnych, firmach, instytucjach publicznych, jachtach, statkach i nie tylko! Profesjonalny montaż wydajnej i poprzedzonej prawidłowym doborem instalacji fotowoltaicznej pozwala obniżyć koszt energii elektrycznej w domu, firmie czy gospodarstwie rolniczym. Montaż instalacji fotowoltaicznej nie wymaga zmiany instalacji elektrycznej, ponieważ przeważnie panele są podłączane do skrzynki rozdzielczej, która już istnieje na działce. Dzięki temu instalacja może być położona w dowolnym momencie bez wcześniejszego planowania.

Co poza montażem paneli słonecznych?

Nasze usługi nie ograniczają się do zadań związanych tylko z montażem paneli słonecznych. Oferujemy dodatkowo szereg innych czynności jak:

  • zapewniamy audyt fotowoltaiczny i dobór instalacji,
  • wykonujemy projekt instalacji fotowoltaicznej,
  • pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę z różnych źródeł,
  • dostarczamy niezbędne elementy instalacji,
  • wykonujemy przyłącze do sieci,
  • zapewniamy terminowość, konkurencyjne ceny i opiekę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną).

Już teraz mogą Państwo zacząć korzystać z darmowej energii słonecznej. Jak? Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!