Site Overlay

Transport gabarytowy

Jedną z naszych specjalności jest transport gabarytowy, a w szczególności transport palet. Zapewniamy łatwy załadunek i rozładunek towaru dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym pojazdom ciężarowym. Nasza propozycja transportu to dobre rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, kiedy transportowane towary przekraczają dopuszczalne limity firm kurierskich i innych. Specjalizujemy się w transporcie towarów ciężkich, w tym również transporcie węgla, zboża czy kruszywa. Doświadczenie w spedycji, wykwalifikowani kierowcy i nowoczesny tabor pojazdów pozwalają nam realizować zlecenia szybko i dokładnie.

Transport palet

Transport palet z towarem to jeden z najpopularniejszych i najszybszych możliwości przewozu ładunków. Wykorzystujemy w tym celu specjalnie przygotowane palety takie jak:

  • półpaleta,
  • europaleta,
  • paleta przemysłowa i inne.,

Jak zapewnić bezpieczny przewóz palet?

Bezpieczny przewóz palet zależy od odpowiedniego przygotowania ładunku. Bardzo ważne jest korzystanie z nieuszkodzonych, stabilnych palet oraz odpowiednie zabezpieczenie towaru przez np. owinięcie go wraz z podstawą wytrzymałą folią stretch. Wszystkie produkty muszą być rozmieszczone równomiernie i tworzyć możliwie jak najbardziej foremną bryłę. Towar nie może wystawać poza krawędzie palety, a dobrą praktyką jest zabezpieczenie ewentualnych narożników dodatkowym kartonem.

Cena każdego przewozu palet ustalana jest indywidualnie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Znajdziemy najbardziej dogodny termin odbioru przesyłki i dostarczenia jej w miejsce docelowe. Oferujemy atrakcyjne ceny i nowoczesny tabor ciężarowy. Zapraszamy!